Про нас

   Заснування компанії ТОВ «АВІ ТРЕЙД КИЇВ» - це результат тривалої історії та величезного досвіду роботи професіоналів на ринку поставки внутрішніх інженерних систем. Наша мета - забезпечити надійне партнерство та високу якість продукції. Саме з цієї причини фахівці компанії пропонують тільки перевірену продукцію європейської якості, яка зарекомендувала себе на світовому ринку. Серед наших брендів Brugman, Vasco, Klimor, MTA, Itap, CAVALETTO, Danfoss, Devi, Wilo, TECE, KAN, Walraven, Herz.

   ТОВ «АВІ ТРЕЙД КИЇВ» надає консультації по комплектації об'єктів і поставляє в Україну системи опалення, водопостачання, вентиляції та кондиціонування.

   Постійний моніторинг всесвітнього ринку, прямі поставки від європейських виробників і безперервне вивчення новинок у сфері опалення, водопостачання та вентиляції дозволяють говорити про компанію ТОВ «АВІ ТРЕЙД КИЇВ», як про одного з найпрогресивніших гравців на ринку поставок внутрішніх інженерних систем.

   Серед наших постійних клієнтів – компанії забудовники, інсталяторські та торгові організації. Завдяки постійно поновлюваному складу продукції та налагодженій системі логістики, ми здатні задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів, забезпечити комплектацію об'єкта практично будь-якого розміру та складності.

 

АВІ ТРЕЙД КИЇВ - Ваш надійний партнер.

Как установить Денвер